Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Land Rover Range Rover Sport

Euro

Përshkrimi

Shes nje automobil Land Rover Ranger Rover Sport qe ka ngjyren gri metalizato kamjon tiptronik, ftohjen me klime,eshte me dogane,full option dhe 2 vjet garanci .Kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 995 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

nd Rover Range Rover Sport

Tiranë/Albania


02/09/2009 1:06 pm


0694074879


Ofertat Më Të Shikuara