Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz 190

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj per shitje automobilin Mercedes Benz 190 Viti 1986, Me keto parametra :
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: manual
KM………: 280.000

Automobili eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me disqe sportive dhe gomat e reja, me sistem alarmi, baxha elektrike dokumenta deri ne janar 2010, vaj dhe filtra te saponderruara
Tel. : 068 343 343 7
Per me shume na kontaktoni dhe nqs jeni te interesuar nxitoni dhe perfitoni…


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1736 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes Benz 190

Tiranë - Albania


04/10/2009 7:22 am


068 343 343 7


Ofertat Më Të Shikuara