Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Mercedes – benz

10500 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Mercedes-Benz Viti 2001, 10.500 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
km……170.000

shes makin c-class mercedes-benz 200 cdi.viti i prodhimit 2001 full opsion:pasqyra me palosje,sedilje elektrike me ngrohje,sensor original para dhe pas,telefon,pilot automatik,computer On Board,kambio tip tronik,kasetofon original+kasetofon DVD TV FM…te 2 kasetofonat jan ne funksion e perdor sipas deshires.ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.makina esht shum ekonomike.5L/100 km.
NUMER TELEFONI
0692113013
10.500 euro me dogan

Cel. : 0692113013


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2866 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Mercedes – benz Shes Automobilin Mercedes – benz Shes Automobilin Mercedes – benz