Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz A Class Cdi Avangard

Kontakt

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes Benz A Class Cdi Avangard me keto komponente:
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatike
Ftohja…..: Kondicioner

Mercedes benc : A class ,170 cdi , Avangard , Full options + extra, taksa dhe kasko per 1 vit e paguar, deri ne korrik te 2010 . vajra e filtra te ndrruar, e mbajtur shume mire nga shofere femer !!!

Gjendje perfekte e shkelqyer estetike dhe xhenerike ska nevoje per asgje vec per nje pronar\\e te rinj !!!!!!

Tel. : 0692305499

Cel. : andi_toska@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1074 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz A Class Cdi Avangard