Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz avangarde e 270 cdi

22000 Euro

Përshkrimi

Shes makine Mercedes-Benz avangarde e 270 cdi 2004 nafte okazion Viti 2004, 22.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 138000

shitet
mercedes e-class 270 avangarde viti 2004

optionals
8 air bags
abs
tapiceri lekure ngjyre te zeze
navigator/tv/dvd
kambio tronic automat
sensor parkimi
perde elektrike
dritat kxenon dopio
larje feneresh
disqe 16 alumini

gjendje perfekte cdo lloj prove.makina eshte me dokumentacion shume te rregullt dhe per jashte
vendit.shitet per arsye blerje bmw x5.per kontakt flasim ne kete nr cel 0692744632.

cmimi eshte i diskutueshem.22000 euro

Tel. : 0692744632

Cel. : 0692744632


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 3046 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz avangarde e 270 cdi Shes automobilin Mercedes Benz avangarde e 270 cdi Shes automobilin Mercedes Benz avangarde e 270 cdi Shes automobilin Mercedes Benz avangarde e 270 cdi