Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz C 220 CDI Elegance

8500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM………: 157000

MERCEDES BENZ C 220 CDI KAMBIO AUTOMATIKE NAFT,SHUM EKONOMIKE,NGJYRE E ZEZE,NE GJENDJE TE SHKELQYER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,REGEN SENSOR,QELES ME THITHJE KUNDRA VJEDHJEVE,TAPICERI TE RE,4 GOMA TE REJA MICHELIN,DISQE ORIGJINALE E ARDHUR NGA GJERMANIA DHE SERVISET ME LIBREZE,DHE SHUM GJERA TE TJERA EXTRA.
ME TARGA TR ME SERI (P) DHE ME TAKSA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2010.

Cel. : 0692033977


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1113 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz  C 220 CDI Elegance Shes automobilin Mercedes Benz  C 220 CDI Elegance

Postuar Nga:

MErcedes Benz

Tirane/Albania


25/09/2009 10:38 am


0692033977


Ofertat Më Të Shikuara