Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes-Benz C 220 (CDI) ESPRIT

6800 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: Blu e errët metalizato(perla)
Kamjo……: Manual
Ftohja…..: Kondicioner
Km:260000
OKAZION!!!!! Automjeti eshte me dogane dhe dokumenta te rregullta per jashte shtetit.Konsumi 6.5 lit nafte.Ngjyre blu metalizato,station wagon,fenere ksenon,4 airbag, etj…., i porsa targuar,ne gjendje shum te mire

Cel. : +355682034355


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 941 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes-Benz C 220 (CDI) ESPRIT Shes automobilin Mercedes-Benz C 220 (CDI) ESPRIT