Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz C-220 DPF

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-220, DPF Viti 2005
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110(150 PS)
KM………: 139.000

Daimler Chrysler , Mercedes Benz C-220 , motor DPF (Prodhim per USA)
Dogane e paguar, gati per targa
Dokumenta te rregullta per jashte shtetit
Libreze servisi te dokumentuar gjithcka per kilometrat dhe sherbimet.
Ne gjendje perfekte xhenerike dhe llamarine , e mbajtur vetem nga nje person
Makina ska nevoje per asnje sherbim.
Shume ekonomike: Konsumi i kombinuar 6.8L/100

Timon dhe motor sport te 2005
Disqe sportive, Sistem Frenimi i avancuar (AMG)
Xhamat elektrike, sedilje elektrike, sedilje me ngrohje,
pasqyra elektrike, AC-ABS-SRS Airbag-ESP te gjitha funksionale
Navigator bashke me DVD me hartat e Europes.
Te interesuarit te komunikojne ne nr e tel.

Tel. : +355692774519

Cel. : +355682794340


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1024 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz C-220 DPF Shes automobilin Mercedes Benz C-220 DPF Shes automobilin Mercedes Benz C-220 DPF

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes Benz C-220 DPF

Tiranë - Shqipëri


10/11/2009 1:42 pm


+355682794340


Ofertat Më Të Shikuara