Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance

7500 Euro

Përshkrimi

Shitet, Mercedes Benz C-Class 250 Elegance ( si ne fotot ), Kondicioner, Airbag, Kambio Automatike, ABS, Goma te reja me Targa TR ne gjendje shume te mire pune.
Si dhe keto parametra
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Cmimi 7500 Euro I diskutueshem, nqs deshironi ta blini na kontaktoni..

Cel : 0682026348

Cel. : 0682026348


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 962 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes Benz C-Class 250 Elegance

Tiranë - Albania


14/10/2009 12:39 pm


0682026348


Ofertat Më Të Shikuara