Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance

8000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes-Benz C 220 CDI Elegance Viti 1999, cmimi 8000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM………: 159000

MERCEDES BENZ C 220 CDI kamio automatike, nafte shume ekonomike,ngjyra e zeze, ne gjendje te shkelqyer, si dhe xhama + pasqyren.Regen,Sensor, Qeles me thithje kunder vjedhjeve te mundshme,Tapiceria e re,4 Goma te reja Michelin, Disqe Origjinale te ardhur nga Gjermania dhe Serviset me Libreze, si dhe shume shume gjera te tjera.
Kontaktoni

Cel. : 0692033977


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1027 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes- benz C220 Cdi Elegance

Tiranë - Albania


13/10/2009 11:21 am


0692033977


Ofertat Më Të Shikuara