Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz C220

6800 Euro

Përshkrimi

Shes makine automobilin Mercedes-Benz C 220 (CDI) Viti 1998,Qe ka keto cilesi si
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: Blu e errët metalizato(perla)
Kamjo……: Manual
Ftohja…..: Kondicioner

Dogane dhe dokumenta te rregullta per jashte shtetit..Ngjyre blu metalizato,station wagon,fenere ksenon, i porsa targuar,ne gjendje optimale,4 airbag etj….
Te interesuarit munden te na kontaktojne ne..

Cel. : +355682034355


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 875 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz C220

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes Benz C220

Durrës - Albania


01/10/2009 2:54 pm


+355682034355


Ofertat Më Të Shikuara