Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes-Benz E-200

6300 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes Benz E-200 me te gjitha keto : karburantin Hibrid, ngjyen blu,kamjon manual,klime,fuqia Kw 92,mercedesi-Benz E-200 ka dhe benzine + gas i montuar ne itali, ABS, ASD, SRS disqe alumini, tapiceri lekure, klime prodhim i vitit 91 ne gjendje te mire pune, cmimi i diskutueshem.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1092 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes-Benz E-200

Postuar Nga:

Mercedes Benz

Korçë/Albania


04/09/2009 12:47 pm


0684494403


Ofertat Më Të Shikuara