Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes – Benz E 220 CDI

7900 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje makine Mercedes-Benz E 220 CDI 4 FENERSH KAM AUTOMATIKE ELEGANZ Viti 2000, 7900 Euro I DISKUTUESHEM
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 164000

MERCEDES BENC E 220 CDI 4 FENERSH ELEGANC FUND I 99 SERIA 2000 ME KOMANDA NE TIMON SINJALE TEK PASQYRAT KAMIO AUTOMATIKE KLIMA ME EKRAN 6 AIRBEG ABS ESP ANTIFURT PULT BAGAZHI ME PULT SEDILIE ELEKTRIKE CD MP3 CELES ME THITHJE SHPEJTESI KOSTANTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGJYRE BLU E ERRET E PORSA ARDHUR DHE SIGURACION 1 VJECAR TE PORSA PRER PA DOGANE 7900 EURO I DISKUTUESHEM dogana kushton afersisht 2200 euro.0692125388+0692448381

Cel. : 0692125388


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 6641 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes – Benz E 220 CDI Shes automobilin Mercedes – Benz E 220 CDI Shes automobilin Mercedes – Benz E 220 CDI

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes - Benz E 220 CDI

Durrës - Shqipëri


28/10/2009 11:25 am


0692125388


Ofertat Më Të Shikuara