Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes-Benz E 270 CDI

16800 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje Mercedes-Benz E 270 CDI Automatik Gri Viti 2002,model i ri me dogane 16.800 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 184
KM………: 214000

Benz Mercedes E 270 CDI class 2002 Automatik gri argjend metalizate ful me dogane i porsatarguar per efekt çertifikate pronesie me siguracion dhe kolaudim per 1 vit.km origjinale
Cel. : 0692708850


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1165 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes-Benz E 270 CDI Shes automobilin Mercedes-Benz E 270 CDI

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes-Benz E 270 CDI

Elbasan/ Albania


07/10/2009 10:26 am


0692708850


Ofertat Më Të Shikuara