Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes benz E 270 CDI

17000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes benz E 270 CDI Avantgarde me keto cilesi :
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
Si dhe
Mercedes Benz E 270 cdi Avantgarde ,ne gjendje perfekte ,full optional ,kambio automatike dhe tiptronik .sensor parkimi,feneret Xenon ,navigator .pasqyrat me palosje .sedilje me ngrohje dhe jan gjys cop e gjys lekur .gjendja teknike ,motorrike dhe paraqitja e jashtme eshte TOP.ne cmim perfshihet dogana .me gjith dogan 17 000 euro .

Cel. : 00355 682024750

Tel. : 00555682024750


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1040 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes benz E 270 CDI

Postuar Nga:

Shes automobilin Mercedes benz E 270 CDI

Tiranë - Albania


04/10/2009 7:15 am


00555682024750


Ofertat Më Të Shikuara