Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz e Class 220 CDI

7200 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes-Benz E Class 220 CDI Avantgard Viti 2000, qe ka karburantin diezel,ngjyra e argjende, kamjo tiptronik, ftohja kondicioner.QE eshte i sapo ardhur,me sigurcion 1 vjecar,pa dogane,abs,4 air bag,automatik,Esp,kondicioner,cruise control,computer bordi,limitator shpejtesie,shpejtesi konstante,4 xhama elektrik,sedilje elektrike,sensor per fshirset,larje feneresh,mbyllja e pasqyrave me buton,diqe alumini 16”,sallon lekure,myllje qendrore,me alarm,radio cd,fenere xnenon jashte serie,sherbimet e vajit te bera,harxhon 9 l/100km ne qytet dhe 6l/100km ne linje,makina ndodhet ne Vlore dhe eshte ne gjendje shume te mire,makina mund te mbahet 1 vit pa dogane,dogana dhe targat behen pa problem fare pa ja ndryshuar krahun.(cmimi i diskutueshem)

Cel. : 0692475005


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1242 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz e Class 220 CDI

Postuar Nga:

Mercedes Benz e Class 220 CDI

Albania


14/09/2009 5:44 pm


0692475005


Ofertat Më Të Shikuara