Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz e class 320 cdi Avantgard

5555 Euro

Përshkrimi

Shes makine Mercedes-Benz e class 320 cdi avantgard Viti 2001, 5.555 Euro cmim i diskutueshem
Vetura eshte me keto cilesi
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 184
KM………: 225000

Çmimi eshte i diskutueshem.Benzi eshte i shtator 2001 me targa angleze dhe timon ne krahe te kundert.Pa dogane,me sedilje meshine ngjyre gri e erret,feneret xenon,navigator,tiptronik,mbyllja e pasqyrave behet nga brenda me buton,me kondicionerin e mbushur me gaze ne gusht dhe me radiator ac te ri.Sediljet e para jane elektronike,larese fenerash.Pasqyrat me ngrohje dhe kundra dritave me sensore.Kush deshiron qe te kete nje makine te fuqishme nje 320 cdi besoj se eshte pergjigjia per te.

Cel. : 0693211131


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 1030 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz e class 320 cdi Avantgard Shes automobilin Mercedes Benz e class 320 cdi Avantgard Shes automobilin Mercedes Benz e class 320 cdi Avantgard

Postuar Nga:

Mercedes Benz e class 320

Përmet - Albania


17/10/2009 1:39 pm


0693211131


Ofertat Më Të Shikuara