Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Mercedes Benz E250

6500 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Mercedes-Benz E250 TURBODIESEL 6.500 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shes Benc E250 TurboDiesel me nafte ,makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike ,sherbimet vaj filtra sapo jane bere ,makina eshte :me klima, kamjo manuale ,4 xhama elektrik pasqyra elektrike ,me baxha ,disqje alumini shume te bukur ,me antifurt,etj,me siguracion deri ne 04.2010 dhe taksat deri ne 09.2010.Cmimi i makines eshte 6500 euro i diskutushem,te interesuarit te telefonojne ne 0693232353…..

Cel. : 0693232353


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 5596 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Mercedes Benz E250 Shes Automobilin Mercedes Benz E250 Shes Automobilin Mercedes Benz E250