Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz Ml-ckass

15000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje Mercedes Benz ML-Class qe ka timonin me kah te kundert, eshte i pa doganuar dhe ka keto cilesi si karburantin Diezel,ngjyren Gri metalizato,kamjon automatik,ftohjen me kondicioner.Ju faleminderit shume dhe per detaje me te hollesishme ju lutem te na kontaktoni..!!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1025 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz Ml-ckass