Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes Benz

400000 Lek

Përshkrimi

Shes nje Mercedes BENZ me keto performanca
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: kafe
Kamjo……: manual
KM………: 230000

Si dhe model 124 me nafte ne gjendje shume te mire motorrike me motorr 200.makina harxhon shume pak.

makina shitet 400000 leke te reja.

Tel:0682251314


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1078 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes Benz

Postuar Nga:

BenZ

Tirane/Albania


14/09/2009 5:50 pm


0682251314


Ofertat Më Të Shikuara