Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Mercedes e-class 270 avangarde

22000 Euro

Përshkrimi

Shitet automobili mercedes e-class 270 avangarde viti 2004

Te dhenat:
8 air bags
abs
tapiceri lekure ngjyre te zeze
navigator/tv/dvd
kambio tronic automat
sensor parkimi
perde elektrike
dritat kxenon dopio
larje feneresh
disqe 16 alumini si dhe
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 138000

Eshte ne gjendje perfekte cdo lloj prove.Makina eshte me dokumentacion shume te rregullt dhe per jashte
vendit.shitet per arsye blerje bmw x5.per kontakt flasim ne kete nr cel 0692744632.

cmimi eshte i diskutueshem.22000 euro

Tel. : 0692744632

Cel. : 0692744632


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1018 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Mercedes e-class 270 avangarde Shes automobilin Mercedes e-class 270 avangarde Shes automobilin Mercedes e-class 270 avangarde Shes automobilin Mercedes e-class 270 avangarde

Postuar Nga:

Mercedes e-class

Elbasan/ Albania


10/10/2009 3:13 pm


0692744632


Ofertat Më Të Shikuara