Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Mitsubishi SpaceStar

5500 Euro

Përshkrimi

Shes makine Mitsubishi Spacestar 1.9 DI-D Viti 2001, 5500 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, kondicioner, airbag, ABS, viti i prodhimit 2001.
Motorri eshte 1.9 DI-D, eshte e pajisur me antifurt.

Cel. : 0692326314


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 997 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Mitsubishi SpaceStar

Postuar Nga:

Shes Automobilin Mitsubishi SpaceStar

Vlorë - Albania


27/09/2009 3:08 pm


0692326314


Ofertat Më Të Shikuara