Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Nissan Micra Automatike

3900 Euro

Përshkrimi

Shes makine Nissan MICRA AUTOMATIKE Viti 2001, 3.900 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 123400

SHES NISAN MICRA 1.3 BENZINE KAMBIO AUTOMATIKE NGJYRE E ZEZE METALIZATO 4 PORTA CONDICIONER AIRBAG XHAMA ELEKTRIK CELES ME CIP DHE PULT DISQE ALUMINI GOMA TE REJA MAKINE SHUME PERFEKTE SI LLAMARINE DHE TAPICERI E PERSHTATSHME DHE PER FEMRA MJAFT E BUKUR DHE SHUME EKONOMIKE.E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR PA TARGA 3900 EURO FLM.

Tel. : 0682342196

Cel. : 0682342196


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1025 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin Nissan Micra Automatike

Durrës - Shqipëri


31/10/2009 9:11 am


0682342196


Ofertat Më Të Shikuara