Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Opel Astra 1.7 Elegance

5200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM………: 112 000

Viti; 2003.
Targa; TR,
5 dyer,ABS, 2 Airbag, dopio airbag, me nafte motor 1.7 DTI (ecotech). kondicioner, 112 000 km te dokumentuar, dokumenta, taksa dhe siguracion deri ne vitin 2010, e bardhe, kamio manuale, shume ekonomike, rrip motori nderruar ne 110 500 km, nderruar vaj e filtra.
cmimi 5200 Euro fare pak diskut.
cel.0685000535

Tel. : 04 2 420177

Cel. : 0685000535


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 862 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin Opel Astra 1.7 Elegance

Tiranë - Albania


21/10/2009 3:53 pm


0685000535


Ofertat Më Të Shikuara