Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Opel vectra

4100 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 81
KM………: 149000

Shes automobilin Opel Vectra viti i prodhimit 1998, 1.6 BENZINE, Klima,abs,kater airbag,Disqe Alumini, xhama hde pasqyra elekrtike, me mbyllje pult,komandat e kasetofonit dhe radios ne timon, dokumentat te bera 1 vit
Eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per vetem 4100 euro, per me shume na kontaktoni ne kete numer te telefonit :
0695146009

Cel. : 0695146009


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 940 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Opel vectra Shes Automobilin Opel vectra