Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Opel Vektra full option

2000 Euro

Përshkrimi

shes Opel Vektra,viti 98, full option. 2000 Euro
Karburanti: Benxin
Ngjyra…..: blu metalizato
Kamjo……: automatike
Xhama elektrik.
Timon Hidraulik.
sistem per 4 gomat aktive per rruge me bore.
boton starti shpejtesie
kondicioner
5 porta
Disqe alumini
Mp3
Ne gjendje perfekte, e sapo ardhur nga zvicrra.
Me xhama te erret.

Tel: 068 52 39 470
__________________

Shoqeria e Ruajtjes dhe Sigurise Fizike
“Security Albania”

email: security.albania@gmail.com
Tirane-Albania


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 948 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi