Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Opel Zafira

8500 Euro

Përshkrimi

Ofrohet per shitje Opel Zafira viti i prodhimit 2001 eshte makine me dokumenta te rregullta per te dale edhe jashte shtetit.Posedon dokumentat te gjitha te paguara deri ne 28gusht 2010 te gjitha(siguracion,libreze kualidimi,takse regjistrimi edhe takse qarkullimi)eshte e sapo bere me targa.
Taksat vjetire u ka si makinat autoveture normale 4plus 1.Automobili eshte ne gjedje perfektee dhe nga ana motorike ashtu edhe gjenerike, ka dy airbag si dhe komandot e kasetofonit i ka ne timon edhe shume gjera te tjera ekstra. Ne Shqiperi ka 2 jave qe ka hyre.E perserise eshte Opel Zafira MBRETERESHA e udhetimeve familjare edhe shoqerore.Cmimi 8500 euro i diskutueshem.RESPEKTE


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1289 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Opel Zafira