Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Peugeot 106

1200 Euro

Përshkrimi

Shes makinen Peugeot 106 me keto parametra:
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: automatik
KM………: 70 000

MAKINA NDODHET NE TIRANE DHE ESHTE ME TARGA KS TIMON NE KRA TE KUNDERT DHE ESHTE ME KAMJO AUTOMATIK..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1165 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Peugeot 106

Postuar Nga:

Peugeot

Tirane/Albania


13/09/2009 9:51 am


069 40 47 281


Ofertat Më Të Shikuara