Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Peugeot 405

4000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Peugeot per vetem 4.000 Euro,
Pezho 405, portobagazh, viti 1994, nafte1.9 e bardhe me kondicioner dhe pjese rezerve.
Deshironi ta blini makinen ateher na kontaktoni
Cel 0682074204


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 868 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi