Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Peugeot 407 2.0 Hdi

12000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 45000

OKAZION!!! /ME DOGANE TE PAGUAR ME TARGA ELBASANI/. Makina eshte full opsion, motorr 2.0 hdi nafte, ngjyra e zeze,komjuter bordi,kambio automatike tiptronik,sedilje lekure bezhe elektronike me ngrohje,abs,esp,9 airbag,sensor parkimi dhe shiu,fenere xenon, larese feneresh,disqe alumini 17 me sensor per gomen,goma te reja, pasqyra me palosje,cruise control(pilot automatik), teper ekonomike.
OSE MUND TE SHKEMBEHET ME VW TOURAN/MAKINE FAMILJARE.

Cel. : 0692551803


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 838 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Peugeot 407 2.0 Hdi Shes automobilin Peugeot 407 2.0 Hdi Shes automobilin Peugeot 407 2.0 Hdi

Postuar Nga:

Shes automobilin Peugeot 407 2.0 Hdi

Elbasan- Albania


15/10/2009 1:38 pm


0692551803


Ofertat Më Të Shikuara