Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Peugeot 407 2.0 HDI

12000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje makine Peugeot 407 2.0 hdi Viti 2005. 12000 euro i padiskutueshem.

OKAZION!!! Makina eshte full opsion, motorr 2.0 hdi nafte, ngjyra e zeze,komjuter bordi,kambio automatike tiptronik,sedilje lekure bezhe elektronike me ngrohje,abs,esp,9 airbag,sensor parkimi dhe shiu,fenere xenon, larese feneresh,disqe alumini 17 me sensor per gomen,goma te reja, pasqyra me palosje,cruise control(pilot automatik), teper ekonomike.
OSE MUND TE SHKEMBEHET ME VE TOURAN/
Si dhe keto parametra
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 45000

Cel. : 0692551803


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1413 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Peugeot 407 2.0 HDI Shes Automobilin Peugeot 407 2.0 HDI