Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Peugeot 407 2,0 hdi

11800 Euro

Përshkrimi

Shes makine Peugeot 407 2.0 hdi Viti 2005. 11800 euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 45000

OKAZION!!! /ME DOGANE TE PAGUAR ME TARGA ELBASANI/. letra te paguara qe mbarojne ne tetor 2010. Makina eshte full opsion, motorr 2.0 hdi nafte, ngjyra e zeze,komjuter bordi,kambio automatike tiptronik,me opsionet /sport dhe bore/,sedilje lekure bezhe elektronike me ngrohje,abs,esp,9 airbag,sensor parkimi dhe shiu,fenere xenon, larese feneresh,disqe alumini 17 me sensor per gomen,goma te reja, pasqyra me palosje,cruise control(pilot automatik), teper ekonomike.

Cel. : 0692551803


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1004 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Peugeot 407 2,0 hdi

Postuar Nga:

Shes automobilin Peugeot 407 2,0 hdi

Elbasan - Shqipëri


04/11/2009 11:33 am


0692551803


Ofertat Më Të Shikuara