Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Range Rover (vogue)

14000 Euro

Përshkrimi

Shes Range Rover (vogue) Viti 2001, 14.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 250
KM………: 116.000

Range Rover (seria vogue) viti 2001, ngjyra gri, turbo diezel 2.5, kondicioner, sistem alarmi dhe mbyllje qendrore, sedilje lekure, disqe sportive, xenon, dvd-mp3, kamera dhe ekrane per parkim, dritare dhe pasqyra elektrike, e modifikuar sportive. Taksa te paguara per 1 vit dhe targa TR-N. Ne gjendje perfekte. 14.000 euro i diskutushem.

Cel:0685376002


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 978 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Range Rover (vogue) Shes automobilin Range Rover (vogue) Shes automobilin Range Rover (vogue) Shes automobilin Range Rover (vogue)