Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Renault Clio 1.2

550000 Lek

Përshkrimi

Automobili shitet me keto cilesi : karburantin Benzin,ngjyren blu,kamjon manual,ftohjen komndicioner,Km93000.Si dhe
Renault Clio 1.2 ,super ekonomike ,viti ’99 ,kondicioner ,air bag ,4 dyer,drita bixeno,impiant muzike,komanda tek timoni,antifurt me mbyllje qendrore,pult origjinal,e sapo targuar ,gjendje perfekte.Cmimi 550.000 leke te reja!
Na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 842 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Renault Clio 1.2