Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Renault Meagane

2200 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Renault Megane te Vitit 1997,me keto cilesi karburanti diezel,ngjyra vishnje,ftohja kondicioner,kamjon manual, dhe fuqine kw 110.Si dhe eshte Shume ekonomike , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta Franceze, me antifurt, etj….


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 813 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Renault Meagane

Postuar Nga:

Renault Meagane

Tirane/Albania


12/09/2009 11:09 am


+355 69 38 79 105


Ofertat Më Të Shikuara