Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Renault Megane

2200 Euro

Përshkrimi

Shes Renault Megane, Shume ekonomike , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta Franceze, me antifurt, etj….Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: vishnje
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
Na kontaktoni nese jeni te interesuar ta blini kete automobil…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 856 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Renault Megane

Postuar Nga:

Renault

Tirane/Albania


23/09/2009 1:47 pm


+355 69 38 79 105


Ofertat Më Të Shikuara