Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Rover 416

300000 Euro

Përshkrimi

Shes makine Rover 416, benzine & gaz, 300.000 leke
Karburanti: Hibrid
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: automatik
Fuqia KW..: 55
Ftohja….: kondicioner
KM………: 110.000

Makina eshte ne gjendeje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Servise te kryera. Eshte ekonomike me 7 litra /100
dhe 10/100 me gaz. eshte me dogane te paguar.
siguracioni kasko.
Dokumenta te vlefshme deri ne Janar 2010.
Kasetofon me cd, xhama elektrik, pasqyra elektrike, mbyllje qendrore me sistem alarmi.

Cel. : +355672105077


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 856 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Rover 416 Shes automobilin Rover 416 Shes automobilin Rover 416