Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Rover 75 1.8 Charme R desing sport

8000 Euro

Përshkrimi

Shes makine Rover 75 1.8 Charme R design sport Viti 2000, 8.000 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: bezhe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM………: 120000

Shes nje veture te markes Rover 75 Charme R design sport. Prodhimi i vitit 2000, futja ne qarkullim per here te pare ne vitin 2002, kilometrazhi zyrtar 120.000 km, motor BMW 1.8 benzin 130 kuaj fuqi, konsumi mesatar 8 litra. Cmimi 8000 euro pa dogane.

Jam pronar i dyte, e kam importuar nga Hollanda, me dokumenta te plota, me liber sherbimesh te plotesuar, makina nuk kam pesuar karambol dhe perplasje, ka boje origjinale dhe gjendje teper te mire. E mbajtur ne garazh per 2 vjet rrjesht, duke perdorur makine te dyte firme.

Kjo autoveture eshte elegante dhe sportive, me tunning optik fabrike. Per momentin eshte me targa hungareze, e shes pa dogane. Kerkoj nje bleres, i cili e ka qejf lluksin anglez dhe kerkon dicka te vecante.

Makina ka ekstra nga me te ndryshmet, si pershembull drita xenon blue sport, ndricim LED blue, marmide sportive Momo, disqe alumini 17, goma Michelin te holla, sedilje dhe tapiceri jeshile “britanike” te qepura me dore, timon, marsh dhe frene dore lekure te qepur me dore, emblema Rover.

Nga ana e sigurise, ka 1 alarm fabrike, 1 antifurto fabrike, 1 antifurto me lazer ekstra, bllokues kamioje te marsheve me celes belg (sistem Diamond Lock), hapje dyersh vetem me telekomande, sistem audio hifi me kasetofon cd/mp3 Sony, subwoofer dhe amplifikator Magnat te fjales se fundit.

Me shkruani per me shume te dhena ose klikoni kete link per me shume fotografi:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/rover/75/rover_75_1.8_charme_r_design_sport-3410605.

Une jam djal i ri, i apasionuar pas makinave dhe e rekomandoj kete blerje te vecante. Ne dhjetor do ta sjell makinen ne Tirane, ne rast interesimi mund te rezervohet paraprakisht.

Tel. : akekezi@hotmail.com

Cel. : +36202611145


URL: http://www.hasznaltauto.hu/auto/rover/75/rover_75_1.8_charme_r_design_sport-3410605.
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1193 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Rover 75 1.8 Charme R desing sport Shes automobilin Rover 75 1.8 Charme R desing sport Shes automobilin Rover 75 1.8 Charme R desing sport Shes automobilin Rover 75 1.8 Charme R desing sport