Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Seat Leon

12000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Seat Leon 1.9 TDI eshte Diezel ka ngjyren e bardhe,kamjo manual dhe posedon keto komponente: Ftohja pra Klima,fuqiaKW 147 dhe Km 129000+ chip dhe makina eshte ne gjendje shume te mire.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 865 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Seat Leon

Postuar Nga:

Seat Leon

Durres/Albania


30/08/2009 7:45 pm


0672284441


Ofertat Më Të Shikuara