Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volkswagen Golf 4

6200 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Volswagen Golf4 me keto cilesi: karburanit benzin, ngjyra gri metalizato,kamjo manual, dhe ftohja klime..

Me shume rreth Golf 4
Full Option ; Benzine 1.6 ; Klima ; 4 Airbag ; ABS ; Antifurt ; Ngjyre Gri ; Xhama & Pasqyra Elektrike ; 3 porta ; Gjendje shume te mire ; Dogane dhe dokumenta te paguara,targa TR-R


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 924 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Golf 4

Tiranë/Albania


07/09/2009 1:25 pm


0693217301


Ofertat Më Të Shikuara