Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volkswagen Golf IV

3900 Euro

Përshkrimi

Shes makine Volkswagen Golf IV Viti 1999, 3.900 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
KM………: 105.000

Makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Italia , eshte ne gjendje shume te mire, dokumenta te rregullta italiane pa dogane. nuk ka nevoje per asnje sherbim xhenerik, Vaji filtra te saponderruara.
Servis total para 1 muaji.
1.9 TDI me I te kuqe, versioni 25years Golf highline. Shume ekonomike Me disqe alumini orgijinale, Sistem sigurie bllokim timon-kamjo,Pult origjinal me imobiliser the irda. klima digitale dhe kompjuter board, 2 kasetofoma origjinal te disponushem sipas deshires. Cmimi i pa diskutushem.

Cel. : +355692774519


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 934 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin Volkswagen Golf IV

Tiranë - Shqipëri


07/11/2009 2:38 pm


+355692774519


Ofertat Më Të Shikuara