Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volkswagen Touareg

18000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje ose per nderrim nje fouristrade Volkswagen Touareg Viti 2005, 18.000 Euro me keto parametra :
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 184
KM………: 48000

Shitet Forutistrade VOLSWAGEN TOUAREG,me kamjo automatike,nafte,motor 2.5 sedilje lekure me ngrohje sensor parkimi,full option. Automobili eshte ne gjendje te shkelqyer.Dhe eshte me targa dhe dokumenta te rregulla ne gjuhen italiane.Shitet per vetem 18000 EURO.Por edhe mund te nderrohet me ndonje makine tjeter.

Tel. : 0694397355

Cel. : 0693947012


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1183 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volkswagen Touareg Shes automobilin Volkswagen Touareg

Postuar Nga:

Shes automobilin Volkswagen Touareg

Tiranë - Albania


04/10/2009 7:28 am


0693947012


Ofertat Më Të Shikuara