Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Volswagen Golf 3 sport

Kontakt

Përshkrimi

Shes automobilin Golf 3 Sport ne gjendje Motorike dhe xhenerike te Perkryer.Motori 1.4 benzine dhume ekonomik.
Disqe alumini 17’sh te vecanta “TORRA” ka ngjyren blu te erret, tek dere.Si dhe posedon dokumenta te rregullta Angleze.Per me teper shih foton


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1181 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Volswagen Golf 3 sport

Postuar Nga:

Volswagen Golf 3

Tiranë/Albania


30/08/2009 10:14 am


+355693772323


Ofertat Më Të Shikuara