Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volswagen Golf 4

5500 Euro

Përshkrimi

Shes makine Volkswagen Golf 4 Viti 2002, 5.500 Euro
Vw golf 4 viti 2001-model 25 year golf High Line.

Tetori I 2001-model 2002

-motorr 1.6-16v
-kamio manuale
-116.000 km te bera
-4 airbag
-abs
-epc
-kondicioner manual
-timon T sportiv me veshje meshin
-sedile sportive
-xhama elektrik
-kasetofon sony I ri I sapo vendosur.-4 bokse origjinale te makines.Muzik teper cilsore.

Makines I jane beret e tera sherbimet te vw ne Tirane.Kiti I fazes se motorrit I sapo nderruar.gje qe vertetoet nga faturat e sherbimeve te kreyera.

Makina eshte ne gjendje perfekte super e paster si ne tapiceri dhe ne motorr.

Dogane e paguar dokumenta te rregullta.Ka hyr ne Shqiperi Mars 2009.

C`mimi 5500 Euro.

Tel:0692235607


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 6072 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volswagen Golf 4 Shes automobilin Volswagen Golf 4 Shes automobilin Volswagen Golf 4

Postuar Nga:

Shes automobilin Volswagen Golf 4

Fier - Shqipëri


31/10/2009 9:04 am


0692235607


Ofertat Më Të Shikuara