Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Volswagen Golf 4

4450 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Volswagen Golf 4 pa dogane. Qe ka keto cilesi si : ngjyren e bardhe, kamjon manuale,ftohja klime,fuqia KW44, karburantin Benzin.Ka dokumente ne gjuhen Italiane te rregullta dhe shitet vetem per qejf…Na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1117 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Volswagen Golf 4