Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volswagen Pasat TDI

8000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: ulliri
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 74
KM………: 120.000

”’OKAZION”’
volswagen pasat, ngjyra jeshile metalizato, viti 2001, TDI, 121.000 km, tapiceri ngjyre pana, klima tronik, kasetafon origjinal, cd, kaset, disqe alumini, goma te reja, liber i sherbimeve te kryera.
Makina ka rreth 1 muaj qe ka hyre ne shqiperi dhe ndodhet ne Tirane, Dogane e prere, siguracion i prere per nje vit.
Makina eshte ne gjendie te shkelqyer, dhe mbi te gjitha shume ekonomike ne konsum.

Cmimi 8000 Euro i diskutushem

Cel. : 069 20 54 185


Fjalë Kyçe:
Statistika: 943 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volswagen Pasat TDI Shes automobilin Volswagen Pasat TDI

Postuar Nga:

Shes automobilin Volswagen Pasat TDI

Tiranë - Albania


21/10/2009 3:44 pm


069 20 54 185


Ofertat Më Të Shikuara