Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volswagen passat TDI

7980 Euro

Përshkrimi

Shes makine Volkswagen pasat Viti 2001 1.9cc TDI, 7980 Euro i diskutushem
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: ulliri
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 74
KM………: 120.000

”’OKAZION”’
Volswagen pasat, ngjyra jeshile metalizato, viti 2001, TDI, 121.000 km, tapiceri ngjyre pana, klima tronik, kasetafon origjinal, cd, kaset, disqe alumini, goma te reja, liber i sherbimeve te kryera.
Makina sapo eshte targuar TR-T dhe ndodhet ne Tirane,taksa dhe siguracion i prere per nje vit 2010.
Makina eshte ne gjendie te shkelqyer, dhe mbi te gjitha shume ekonomike ne konsum.

Cmimi 7980 Euro i diskutushem

Cel. : 069 20 54 185


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1318 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volswagen passat TDI Shes automobilin Volswagen passat TDI Shes automobilin Volswagen passat TDI

Postuar Nga:

Shes automobilin Volswagen passat TDI

Tiranë - Shqipëri


30/10/2009 4:55 pm


069 20 54 185


Ofertat Më Të Shikuara