Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volswagen Polo

450000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Volswagen polo Karburanti dieze,ngjyra blu e erret, kamjo manual si dhe ftohja me kondicioner..
Si dhe Volkswagen Polo,motor 1.9 nafte,shume ekonomik (6L / 100) ,antifurt,mbyllje qendrore me pult,ABS,xhama elektrik,targa DR-E,siguracion dhe kolaudim i paguar deri ne Prill 2010,gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,shitet per arsye mosperdorimi.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 805 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volswagen Polo

Postuar Nga:

VolSwagen Polo

Durres/Albania


11/09/2009 2:28 pm


0694244332


Ofertat Më Të Shikuara