Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Volswagen Sharan

12000 Euro

Përshkrimi

Shes Wolsvagen Sharan , viti 2002, TDI – te kuqe ,Blu e erret,Klima , Ne gjendje perfekte, motorrike , Xhenerike , Tapicerie , etj….!Dhe me keto cilesi :
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
Dokumentat, kolaudimi ,taksat, Siguracioni, te sapo paguara, per nje vit!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 897 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Volswagen Sharan

Postuar Nga:

Volswagen

Tirane/Albania


23/09/2009 1:50 pm


+355 68 29 43 111


Ofertat Më Të Shikuara