Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin VW Golf Plus

14800 Euro

Përshkrimi

Shes VW Golf Plus 2005 Diesel Automatik Me Dogane Full Ekstra
VW Golf Plus viti 2005 Me Dogane Te Paguar
Motorr 1.9 TDI Kamjo Automatike DSG Me 6 Marshe Para
Me 12 Airbeg Me Klimatronik Me 2 Zona A.B.S E.S.P
Sensor Gomash Telefon Xhama Te Zi Origjinal
Seria Sport Me Disqe origjinal Nr:16 Sensor Shiu
Sensor Dritash CD
Pasqyra Me Ngrohje Dhe Fotokromatike Drita Anti Mjergull
Larje Fenerash Sistem Alarmi Origjinal Dhe Anti Karroatrec
Makina Sapo Ka Ardhur Nga Gjermania Eshte Ne Gjendje Perfekte
Ka Patur 1 pronare Me Para Makina eshte si e re
Ka Bere 78.970 KM

Dogana eshte Paguar Makina Kushton 14.800 euro

0692020409 Diti


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1136 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin VW Golf Plus Shes automobilin VW Golf Plus Shes automobilin VW Golf Plus Shes automobilin VW Golf Plus

Postuar Nga:

Shes automobilin VW Golf Plus

Tiranë - Shqipëri


02/11/2009 3:50 pm


0692020409


Ofertat Më Të Shikuara